Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan
Stok Kodu
S4D350-AN08-31
Fiyat
21.635,22 TL
*2.593,58 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • RoHS Uygunluğu: Evet
  • Gerilim (AC): 400 VAC
  • Hava Akımı: 2105 m³/saat
  • Gürültü Seviyesi: - dBA
  • IP Derecelendirmesi: -
  • Rulman Türü: Bilyalı (Top)
  • Güç: - W
  • Sabit Basınç: - mm H₂O
  • Sonlandırma: Terminal Kutusu
  • Boyutlar: 422 x 171 mm
  • Mevcut Akım: - mA
  • Hız: - BGBG
  • Tip: Eksenel
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan EbmPapst S4D350-AN08-31,S4D350AN0831,fan,ac fan çeşitleri,fan karaköy,fan,ac fan çeşitleri,fan karaköy,AC Fan çeşitleri fiyatı uygun ve cazip kargo seçeneği ile Avrupa Otomasyonda. Dilediğiniz aksiyel fan çeşitleri anında satın alabilirsiniz. Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan ürünü en ucuz fiyatı ile avrupaotomasyon.com'da satılmaktadır. S4D350-AN08-31