Cofan F-9238TH12B
Stok Kodu
F-9238TH12B
Fiyat
764,40 TL
*91,63 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Ürün kodu  : F-9238TH12B
  • Anma Gerilimi   : 12V DC
  • Çalışma Gerilimi: 8 - 13.8V DC
  • Çektiği Akım    : 0,80 - 1.3 Amper
  • Güç : 15.6 Watt
  • Nominal Hız  : 5000 Rpm
  • Maks. Hava akımı : 125,34 CFM
  • Maksimum Statik Hava Basıncı:  14.42mmH20 / 0.57inH20
  • Gürültü Seviyesi : 54.3 dBA
  • Rulman Tipi : Çift Bilyalı Rulman
  • Ölçüler : 92x92x38 mm
  • Pervane : PBT85% + Fiber15% (UL 94V-0 )
  • Çerçeve : % PBT85 +% Fiber15 (UL 94V-0)