Cofan F-6025HH12B
Stok Kodu
F-6025HH12B
Fiyat
655,20 TL
*78,54 TL den başlayan taksitlerle!
Teknik Özellik
  • Model: Cofan F-6025HH12B
  • Ölçüler: 60 x 60 x 25 mm
  • Gerilim: 12V DC
  • Akım: 0,45A
  • Güç (Watt): 5,4W